W związku z korzystaniem przez Użytkownika z Serwisu Administrator zbiera dane w zakresie niezbędnym do świadczenia poszczególnych oferowanych usług, a także informacje o aktywności Użytkownika w Serwisie. Szczegółowe zasady oraz cele przetwarzania danych osobowych gromadzonych podczas korzystania z Serwisu mozna przeczytać w Polityce Prywatności.
Projekt Jesień pełna inspiracji

Promocja

Promocja "Notatnik GRATIS"

 

Regulamin promocji

1. Czas trwania promocji: od godz. 00:00 1 grudnia do godz. 24:00 31 grudnia 2017 r.

2. Promocją objęte są zamówienia  złożone w czasie trwania promocji za pośrednictwem sklepu internetowego www.koinonia.org.pl, spełniające jedno z kryteriów wartościowych podanych w punkcie 4 lub 5.

3. W ramach promocji jako GRATIS można otrzymać NOTATNIK, który w momencie składania zamówienia jest dostępny na sklepie internetowym www.koinonia.org.pl..

4. W przypadku zamówienia o wartości zamówionych produktów minimum 50,00 zł klient otrzyma GRATIS 1 NOTATNIK.

5. W przypadku zamówienia o wartości zamówionych produktów minimum 100,00 zł klient otrzyma GRATIS 2 NOTATNIKI.

6. W momencie składania zamówienia w polu "komentarz" należy wpisać NAZWĘ NOTATNIKA (LUB NOTATNIKÓW), wybranego spośród dostępnych na stronie: http://koinonia.org.pl/categories/notatniki, który prześlemy razem z zamówieniem jako prezent. Brak informacji w komentarzu o wyborze konkretnego notatnika rozumie się jako rezygnację klienta z otrzymania GRATISU.

5. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień detalicznych.

twój koszyk jest pusty

Nie masz jeszcze konta ?

zarejestruj się

koinonia-facebook